2011 Hennessey's World Championships Race Results

 2011 Hennessey’s Worlds –  Whole Field: Handicapped Results

Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 202 MASON, Joel PDB ULT 18-29 01:06:24
2 96 THOMAS, Brad PDB ULT 40-49 01:09:14
3 234 PLSEK, George PDB ULT 40-49 01:11:18
4 228 BUCKLEY, Adam PDB ULT 30-39 01:11:55
5 229 MIRALLE, Don PDB ULT 30-39 01:12:54
6 90 STOCKDALE, Brian SUP Ult 40-49 Men 01:14:49
7 45 KOSTERLITZ, Chase SUP 14′ 39U Men 01:15:29
8 232 LOREN, George PDB ULT 40-49 01:15:54
9 97 NDIAYE, Dialy SUP Ult 40-49 Men 01:16:14
10 200 SCHECKMAN, Jay PDB 14′ Open 01:16:18
11 39 TROUT, Slater SUP 14′ 39U Men 01:16:21
12 21 BECKER, Matt SUP 14′ 39U Men 01:16:30
13 24 VARGAS, Jared SUP Ult 39U Men 01:16:31
14 48 VELA, Anthony SUP 14′ 39U Men 01:16:34
15 82 REICHENSTEIN, Willie SUP 14′ 39U Men 01:16:37
16 92 PATTERSON, Chuck SUP 14′ 40-49 Men 01:16:46
17 53 MAC, Thomas SUP Ult 50+ Men 01:16:52
18 50 DE ZWART, Bart SUP 14′ 40-49 Men 01:17:32
19 31 KAHN, Mitch SUP 14′ 50+ Men 01:18:35
20 27 CAIN, Larry SUP 14′ 40-49 Men 01:18:48
21 80 STALLA, Fernando SUP 14′ 39U Men 01:19:20
22 30 JOHNSON, Ernie SUP 14′ 40-49 Men 01:20:04
23 235 MURPHY, Brian PDB Stk 18-29 01:20:26
24 226 FIRST, Max PDB ULT 18-29 01:20:29
25 72 GAVERE, Dan SUP 14′ 40-49 Men 01:20:40
26 12 ELLIS, Douglas SUP 14′ 39U Men 01:20:45
27 215 BARK, Jack PDB Stk 18-29 01:20:47
28 34 WILD, Jay SUP 14′ 39U Men 01:21:04
29 69 BURGUIERE, Cyril SUP 14′ 39U Men 01:21:17
30 60 MITCHELL, Jamie SUP Stk 39U Men 01:21:25
31 238 COLLINS, Michael PDB ULT 40-49 01:21:33
32 81 CHING, Danny SUP Stk 39U Men 01:21:53
33 236 MURPHY, Michael PDB Stk 30-39 01:21:59
34 227 BURDIAK, Timothy PDB ULT 18-29 01:22:17
35 49 YORK, Spencer SUP 14′ 39U Men 01:22:29
36 212 MONTALBANO, Jim PDB Stk 50-59 01:22:36
37 237 ROEBUCK, Ron PDB ULT 40-49 01:22:46
38 74 ABBEY, Kaeo ‘O’ Kalani SUP Ult 39U Men 01:22:47
39 46 FREITAS, Mo SUP 14′ 39U Men 01:23:00
40 18 LOGRECO, Andrew SUP Stk 39U Men 01:23:28
41 203 BUCKINGHAM, Wayne PDB ULT 50-59 01:23:35
42 59 MARGETTS, Kelly SUP Stk 39U Men 01:23:51
43 205 SCHADE, Bob PDB ULT 50-59 01:23:56
44 218 BUCKINGHAM, Wally PDB ULT 50-59 01:24:20
45 38 BOLAND, Chris SUP 14′ 50+ Men 01:24:25
46 76 MATERO, Alex SUP 14′ 39U Men 01:24:26
47 58 DI BETTA, Mick SUP 14′ 40-49 Men 01:24:50
48 25 NERISON, Kevin SUP 14′ 39U Men 01:24:57
49 318 CARLSON, Micah SUP Ult 39U Men 01:25:58
50 207 LOURENS, Deon PDB Stk 40-49 01:26:01
51 209 ELLIS, Rodney PDB Stk 30-39 01:26:21
52 42 SPRINGER, Seth SUP 14′ 39U Men 01:26:25
53 64 CHAPMAN, Dale SUP 14′ 40 – 49 men 01:26:58
54 4 BAXTER, Connor SUP Stk 39U Men 01:27:15
55 201 FELIX, Larry PDB 14′ Open 01:27:18
56 56 APPLEBY, Candice SUP Stk Women 01:27:20
57 32 MCPHILLIPS, Colin SUP Stk 39U Men 01:27:25
58 26 BASHOR, Chad SUP 14′ 40-49 Men 01:27:30
59 310 CAMPBELL, Brent SUP 14′ 39U Men 01:27:39
60 210 DIEDERICH, Scott PDB Stk 40-49 01:28:10
61 85 JENSEN, Jake SUP Stk 39U Men 01:28:12
62 8 TRAYLING, Bill SUP 14′ 40-49 Men 01:28:15
63 33 KURT, Byron SUP Stk 40-49 Men 01:28:26
64 78 ANDERSAN, Annabel SUP Stk Women 01:28:32
65 2 JACKSON, Paul SUP Stk 39U Men 01:28:33
66 317 ROSE, Brennan SUP Stk 39U Men 01:28:55
67 95 EBERHARDT, Dan PDB 14′ Open 01:29:02
68 87 TERRELL, Jim SUP Stk 40-49 Men 01:29:28
69 63 TEURQUETIL, Alain sup 14′ 40 – 49 men 01:29:34
70 47 LIGHT, Brendan SUP 14′ 39U Men 01:29:43
71 68 RING, Karl SUP Stk 40-49 Men 01:29:46
72 10 SCHROTTER, Derek SUP 14′ 40-49 Men 01:30:16
73 22 BOEHNE, David SUP Stk 39U Men 01:30:40
74 79 BUTKI, Jay SUP 14′ 40-49 Men 01:31:01
75 23 FIELDER, Chance SUP Stk 39U Men 01:31:09
76 222 RUCH, David PDB Stk 18-29 01:31:29
77 5 COOK, Justin SUP Stk 39U Men 01:31:36
78 88 MORRISSEY, Dane SUP Stk 39U Men 01:31:45
79 7 ERICKSON, Lance SUP Stk 50+ Men 01:32:03
80 91 YOUNG, Austin SUP Stk 39U Men 01:32:12
81 220 HUMPHREY, Ron PDB 14′ Open 01:32:16
82 241 AMBROSI, Jo PDB Stk Women 01:32:19
83 36 BAKSIC, Brandi SUP Stk Women 01:32:55
84 65 HILL, Christopher SUP 14′ 39U Men 01:33:00
85 231 MILES, Michael PDB ULT 40-49 01:33:05
86 86 STEPHAN, Chris SUP Stk 39U Men 01:34:00
87 70 HAAG, Brian SUP Stk 39U Men 01:34:09
88 14 HIGGINS, Jim SUP 14′ 50+ Men 01:34:39
89 315 KANE, Brian SUP 14′ 39U Men 01:34:49
90 409 CODY, Kevin PDB ULT 01:34:55
91 94 RAMBO, Brad SUP Stk 50+ Men 01:35:16
92 66 JONES, Jonathan SUP Stk 40-49 Men 01:35:49
93 55 HOESTEREY, Morgan SUP Stk Women 01:35:51
94 15 BRUNSON, Bruce SUP Stk 39U Men 01:36:05
95 300 WELCH, Greg SUP Stk 40-49 Men 01:36:12
96 19 ATHANACIO, Mark SUP Stk 40-49 Men 01:36:38
97 213 WITTER, Ron PDB ULT 50-59 01:36:41
98 93 SWANECAMP, Tom SUP 14′ 40-49 Men 01:36:53
99 225 RICHARDS, Michael PDB Stk 40-49 01:37:30
100 6 ZACHARIAS, Paul SUP Stk 40-49 Men 01:37:33
101 67 HOLBROOK, Thomas SUP 14′ 39U Men 01:37:34
102 41 GANGINI, Talia SUP Stk Women 01:37:42
103 83 SMITH, Gene SUP Stk 50+ Men 01:38:04
104 221 LATTER, David PDB 14′ Open 01:38:37
105 323 BISHOW, Chris SUP Stk 39U Men 01:38:56
106 20 LEE, Jennifer SUP Stk Women 01:39:03
107 29 RIDDLE, Alison SUP Stk Women 01:39:07
108 319 O’HEA, Patrick SUP Stk 40-49 Men 01:39:31
109 16 PATTON, Robert SUP Stk 39U Men 01:39:43
110 61 PURSER, Sondra SUP Stk Women 01:39:54
111 17 BRACKETT, Julianne SUP Stk Women 01:40:36
112 1 JACKSON, Angela SUP Stk Women 01:40:50
113 51 KHO, Billy SUP Stk 40-49 Men 01:40:56
114 219 BOYER, Gene PDB 60+ Open 01:41:33
115 52 GOODMAN, John SUP Stk 50+ Men 01:42:34
116 57 FAZEKAS ZUR, Krisztina SUP Stk Women 01:42:34
117 43 COCCO, Antoinette SUP Stk Women 01:42:49
118 240 BOWEN, Stacy PDB ULT 50-59 01:42:58
119 217 GILLOTT, Jeff PDB Stk 40-49 01:43:07
120 314 HARRISON, Halie SUP Stk Women 01:44:01
121 3 HORSFIELD, Simone SUP Stk Women 01:44:26
122 28 PAUL, Tony SUP Stk 40-49 Men 01:44:51
123 214 BARK, Sam PDB 17U Open 01:44:55
124 233 DEWET-OLESON, Kathy PDB Stk Women 01:45:00
125 204 WASSON, Jordan PDB 17U Open 01:45:01
126 54 RANDO, Jessica SUP Stk Women 01:45:37
127 73 DAVIDSON, Richard SUP 14′ 50+ Men 01:46:01
128 11 COOPER, Sue SUP Stk Women 01:46:53
129 84 PLUNKETT, Terri SUP Stk Women 01:48:02
130 311 GLYNN, Chuck SUP Stk 39U Men 01:48:03
131 75 STRAZZULLA, Suzy SUP Stk Women 01:49:11
132 206 SHERMAN, Tyler PDB 14′ Open 01:49:51
133 9 RISNER, Betsy SUP Stk 50+ Women 01:50:28
134 62 THOMAS, Kristin SUP Stk Women 01:50:37
135 13 EYRE, Robert SUP Stk 50+ Men 01:52:58
136 37 MERRILL, Emmy SUP Stk Women 01:54:17
137 208 KING, Rochelle PDB Stk Women Open 01:58:00
138 320 ANORGA, Andre SUP Stk Women 02:00:04
139 211 RUSHER, Scott PDB ULT 40-49 DNF
140 216 FREITAS, Mo PDB 17U Open DNF
141 224 SALAFRANCA, Alfredo PDB Stk 30-39 DNF
142 230 COHN, Jeff PDB ULT 30-39 DNF
143 239 RUBIN, Gavin PDB ULT 40-49 DNF
144 301 MINICH, Matthew SUP 14′ 39U Men DNF
145 309 SWART, Simon SUP 14′ 39U Men DNF
146 313 CHURCH, Debbie SUP Stk Wom DNF
147 35 PELKEY, Rob SUP 14′ 40-49 Men DNF
148 40 GANGINI, Tehani SUP Stk Women DNF
149 71 BEAUPRE, Kianoa SUP Stk 39U Men DNF
150 77 LEVORIN, Alex SUP Stk 40-49 Men DNF
151 89 ZUR, Rami SUP 14′ 39U Men DNF

2011 Hennessey’s Worlds – Handicap Results by category

PDB 17U Open –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 214 BARK, Sam PDB 17U Open 01:44:55
2 204 WASSON, Jordan PDB 17U Open 01:45:01
3 216 FREITAS, Mo PDB 17U Open DNF
PDB Stk 18-29 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 235 MURPHY, Brian PDB Stk 18-29 01:20:26
2 215 BARK, Jack PDB Stk 18-29 01:20:47
3 222 RUCH, David PDB Stk 18-29 01:31:29
PDB Stk 30-39 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 236 MURPHY, Michael PDB Stk 30-39 01:21:59
2 209 ELLIS, Rodney PDB Stk 30-39 01:26:21
PDB Stk 40-49 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 207 LOURENS, Deon PDB Stk 40-49 01:26:01
2 210 DIEDERICH, Scott PDB Stk 40-49 01:28:10
3 217 GILLOTT, Jeff PDB Stk 40-49 01:43:07
PDB Stk 50-59 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 212 MONTALBANO, Jim PDB Stk 50-59 01:22:36
PDB ULT 18-29 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 202 MASON, Joel PDB ULT 18-29 01:06:24
2 226 FIRST, Max PDB ULT 18-29 01:20:29
PDB ULT 30-39 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 228 BUCKLEY, Adam PDB ULT 30-39 01:11:55
2 229 MIRALLE, Don PDB ULT 30-39 01:12:54
3 230 COHN, Jeff PDB ULT 30-39 DNF
PDB ULT 40-49 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 96 THOMAS, Brad PDB ULT 40-49 01:09:14
2 234 PLSEK, George PDB ULT 40-49 01:11:18
3 232 LOREN, George PDB ULT 40-49 01:15:54
4 238 COLLINS, Michael PDB ULT 40-49 01:21:33
5 237 ROEBUCK, Ron PDB ULT 40-49 01:22:46
6 231 MILES, Michael PDB ULT 40-49 01:33:05
7 211 RUSHER, Scott PDB ULT 40-49 DNF
8 239 RUBIN, Gavin PDB ULT 40-49 DNF
PDB ULT 50-59 –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 203 BUCKINGHAM, Wayne PDB ULT 50-59 01:23:35
2 205 SCHADE, Bob PDB ULT 50-59 01:23:56
3 218 BUCKINGHAM, Wally PDB ULT 50-59 01:24:20
4 213 WITTER, Ron PDB ULT 50-59 01:36:41
5 240 BOWEN, Stacy PDB ULT 50-59 01:42:58
PDB Stk Women –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 241 AMBROSI, Jo PDB Stk Women 01:32:19
2 233 DEWET-OLESON, Kathy PDB Stk Women 01:45:00
3 208 KING, Rochelle PDB Stk Women Open 01:58:00
PDB 60+ Open –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 409 CODY, Kevin PDB ULT 01:34:55
2 219 BOYER, Gene PDB 60+ Open 01:41:33
PDB 14′ Open –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 200 SCHECKMAN, Jay PDB 14′ Open 01:16:18
2 201 FELIX, Larry PDB 14′ Open 01:27:18
3 220 HUMPHREY, Ron PDB 14′ Open 01:32:16
4 221 LATTER, David PDB 14′ Open 01:38:37
5 206 SHERMAN, Tyler PDB 14′ Open 01:49:51
SUP Stk 39U Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 60 MITCHELL, Jamie SUP Stk 39U Men 01:21:25
2 81 CHING, Danny SUP Stk 39U Men 01:21:53
3 18 LOGRECO, Andrew SUP Stk 39U Men 01:23:28
4 59 MARGETTS, Kelly SUP Stk 39U Men 01:23:51
5 4 BAXTER, Connor SUP Stk 39U Men 01:27:15
6 32 MCPHILLIPS, Colin SUP Stk 39U Men 01:27:25
7 85 JENSEN, Jake SUP Stk 39U Men 01:28:12
8 2 JACKSON, Paul SUP Stk 39U Men 01:28:33
9 317 ROSE, Brennan SUP Stk 39U Men 01:28:55
10 22 BOEHNE, David SUP Stk 39U Men 01:30:40
11 23 FIELDER, Chance SUP Stk 39U Men 01:31:09
12 5 COOK, Justin SUP Stk 39U Men 01:31:36
13 88 MORRISSEY, Dane SUP Stk 39U Men 01:31:45
14 91 YOUNG, Austin SUP Stk 39U Men 01:32:12
15 86 STEPHAN, Chris SUP Stk 39U Men 01:34:00
16 70 HAAG, Brian SUP Stk 39U Men 01:34:09
17 15 BRUNSON, Bruce SUP Stk 39U Men 01:36:05
18 323 BISHOW, Chris SUP Stk 39U Men 01:38:56
19 16 PATTON, Robert SUP Stk 39U Men 01:39:43
20 311 GLYNN, Chuck SUP Stk 39U Men 01:48:03
21 71 BEAUPRE, Kianoa SUP Stk 39U Men DNF
SUP Stk 40-49 Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 33 KURT, Byron SUP Stk 40-49 Men 01:28:26
2 68 RING, Karl SUP Stk 40-49 Men 01:29:46
3 66 JONES, Jonathan SUP Stk 40-49 Men 01:35:49
4 300 WELCH, Greg SUP Stk 40-49 Men 01:36:12
5 19 ATHANACIO, Mark SUP Stk 40-49 Men 01:36:38
6 225 RICHARDS, Michael PDB Stk 40-49 01:37:30
7 6 ZACHARIAS, Paul SUP Stk 40-49 Men 01:37:33
8 319 O’HEA, Patrick SUP Stk 40-49 Men 01:39:31
9 51 KHO, Billy SUP Stk 40-49 Men 01:40:56
10 28 PAUL, Tony SUP Stk 40-49 Men 01:44:51
11 77 LEVORIN, Alex SUP Stk 40-49 Men DNF
SUP Stk 50+ Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 7 ERICKSON, Lance SUP Stk 50+ Men 01:32:03
2 94 RAMBO, Brad SUP Stk 50+ Men 01:35:16
3 83 SMITH, Gene SUP Stk 50+ Men 01:38:04
4 52 GOODMAN, John SUP Stk 50+ Men 01:42:34
5 13 EYRE, Robert SUP Stk 50+ Men 01:52:58
SUP 14′ 39U Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 45 KOSTERLITZ, Chase SUP 14′ 39U Men 01:15:29
2 39 TROUT, Slater SUP 14′ 39U Men 01:16:21
3 21 BECKER, Matt SUP 14′ 39U Men 01:16:30
4 48 VELA, Anthony SUP 14′ 39U Men 01:16:34
5 82 REICHENSTEIN, Willie SUP 14′ 39U Men 01:16:37
6 80 STALLA, Fernando SUP 14′ 39U Men 01:19:20
7 12 ELLIS, Douglas SUP 14′ 39U Men 01:20:45
8 34 WILD, Jay SUP 14′ 39U Men 01:21:04
9 69 BURGUIERE, Cyril SUP 14′ 39U Men 01:21:17
10 49 YORK, Spencer SUP 14′ 39U Men 01:22:29
11 46 FREITAS, Mo SUP 14′ 39U Men 01:23:00
12 76 MATERO, Alex SUP 14′ 39U Men 01:24:26
13 25 NERISON, Kevin SUP 14′ 39U Men 01:24:57
14 42 SPRINGER, Seth SUP 14′ 39U Men 01:26:25
15 310 CAMPBELL, Brent SUP 14′ 39U Men 01:27:39
16 47 LIGHT, Brendan SUP 14′ 39U Men 01:29:43
17 315 KANE, Brian SUP 14′ 39U Men 01:34:49
18 67 HOLBROOK, Thomas SUP 14′ 39U Men 01:37:34
19 309 SWART, Simon SUP 14′ 39U Men DNF
20 301 MINICH, Matthew SUP 14′ 39U Men DNF
21 89 ZUR, Rami SUP 14′ 39U Men DNF
SUP 14′ 40-49 Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 92 PATTERSON, Chuck SUP 14′ 40-49 Men 01:16:46
2 50 DE ZWART, Bart SUP 14′ 40-49 Men 01:17:32
3 27 CAIN, Larry SUP 14′ 40-49 Men 01:18:48
4 30 JOHNSON, Ernie SUP 14′ 40-49 Men 01:20:04
5 72 GAVERE, Dan SUP 14′ 40-49 Men 01:20:40
6 58 DI BETTA, Mick SUP 14′ 40-49 Men 01:24:50
7 64 CHAPMAN, Dale SUP 14′ 40 – 49 men 01:26:58
8 26 BASHOR, Chad SUP 14′ 40-49 Men 01:27:30
9 8 TRAYLING, Bill SUP 14′ 40-49 Men 01:28:15
10 87 TERRELL, Jim SUP Stk 40-49 Men 01:29:28
11 63 TEURQUETIL, Alain sup 14′ 40 – 49 men 01:29:34
12 10 SCHROTTER, Derek SUP 14′ 40-49 Men 01:30:16
13 79 BUTKI, Jay SUP 14′ 40-49 Men 01:31:01
14 93 SWANECAMP, Tom SUP 14′ 40-49 Men 01:36:53
15 35 PELKEY, Rob SUP 14′ 40-49 Men DNF
SUP 14′ 50+ Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 31 KAHN, Mitch SUP 14′ 50+ Men 01:18:35
2 38 BOLAND, Chris SUP 14′ 50+ Men 01:24:25
3 14 HIGGINS, Jim SUP 14′ 50+ Men 01:34:39
4 73 DAVIDSON, Richard SUP 14′ 50+ Men 01:46:01
SUP Ult 39U Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 24 VARGAS, Jared SUP Ult 39U Men 01:16:31
2 74 ABBEY, Kaeo ‘O’ Kalani SUP Ult 39U Men 01:22:47
3 318 CARLSON, Micah SUP Ult 39U Men 01:25:58
SUP Ult 40-49 Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 90 STOCKDALE, Brian SUP Ult 40-49 Men 01:14:49
2 97 NDIAYE, Dialy SUP Ult 40-49 Men 01:16:14
SUP Ult 50+ Men –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 53 MAC, Thomas SUP Ult 50+ Men 01:16:52
SUP Stk Women –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 56 APPLEBY, Candice SUP Stk Women 01:27:20
2 78 ANDERSAN, Annabel SUP Stk Women 01:28:32
3 36 BAKSIC, Brandi SUP Stk Women 01:32:55
4 55 HOESTEREY, Morgan SUP Stk Women 01:35:51
5 41 GANGINI, Talia SUP Stk Women 01:37:42
6 20 LEE, Jennifer SUP Stk Women 01:39:03
7 29 RIDDLE, Alison SUP Stk Women 01:39:07
8 61 PURSER, Sondra SUP Stk Women 01:39:54
9 17 BRACKETT, Julianne SUP Stk Women 01:40:36
10 1 JACKSON, Angela SUP Stk Women 01:40:50
11 57 FAZEKAS ZUR, Krisztina SUP Stk Women 01:42:34
12 43 COCCO, Antoinette SUP Stk Women 01:42:49
13 314 HARRISON, Halie SUP Stk Women 01:44:01
14 3 HORSFIELD, Simone SUP Stk Women 01:44:26
15 54 RANDO, Jessica SUP Stk Women 01:45:37
16 11 COOPER, Sue SUP Stk Women 01:46:53
17 84 PLUNKETT, Terri SUP Stk Women 01:48:02
18 75 STRAZZULLA, Suzy SUP Stk Women 01:49:11
19 62 THOMAS, Kristin SUP Stk Women 01:50:37
20 37 MERRILL, Emmy SUP Stk Women 01:54:17
21 320 ANORGA, Andre SUP Stk Women 02:00:04
22 313 CHURCH, Debbie SUP Stk Wom DNF
23 40 GANGINI, Tehani SUP Stk Women DNF
SUP Stk 50+ Women –
Position
Boat #
Paddler(s)
Boat Make/Model
Final
1 9 RISNER, Betsy SUP Stk 50+ Women 01:50:28
Dave Kalama - Three Common Mistakes
11 City Tour day 2, Extreme SUPing!

Leave a Reply

Your email address will not be published.